KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666459
nr 1466 6459
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, "skägga". Blandteknik, bildmått: 20x24cm, yttermått inklusive ram: 34x37cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:17:00
9/5 20:12:00